Přeprava strojů

Přeprava strojů

Společnost Plaček Transport se specializuje nejen na kamionovou nákladní přepravu,  nadrozměrnou přepravu a pronájem doprovodných vozidel, ale také na přepravu strojů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu vašeho stroje nebo techniky, jste u nás správně. Jsme schopni přepravit například stavební stroje, zemědělskou a vojenskou techniku, ale také např. montážní plošiny, vysokozdvižné vozíky, dopravní a další techniku.

Při přepravě strojů používáme moderní výkonné kamiony a odpovídající návěsy. Naše vozidla jsou plně vybavena veškerými pomůckami pro zabezpečení a označení nákladu. Naši řidiči jsou profesionálové, kteří mají dlouholeté zkušenosti s přepravou nadrozměrných nákladů a strojů. Díky jejich odbornosti si můžete být jistí, že váš stroj bude doručen bezpečně a včas.

Při přepravě strojů se setkáváme s různými výzvami, jako jsou nízké mosty nebo úzké silnice. Naši řidiči jsou však proškoleni tak, aby zvládli tyto situace s naprostým přehledem a  lehkostí. Věříme, že naše zkušenosti a profesionální přístup jsou to, co nás odlišuje od konkurence.

Snažíme se být maximálně flexibilní a přizpůsobit se potřebám našich zákazníků. Proto nabízíme nejen standardní přepravu strojů, ale také nadrozměrnou přepravu na míru. Můžete se spolehnout na to, že s námi najdete řešení, které bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Jsme si vědomi toho, že kvalitní a spolehlivá přeprava vašich strojů a techniky je klíčovým faktorem pro úspěšné fungování vaší společnosti. Proto děláme maximum pro to, abychom vám poskytli ty nejlepší služby v této oblasti. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu vašeho stroje, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Další služby

Doprovod

Nadměrná přeprava

ADR