ADR

Jsme přepravní společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti kamionové nákladní přepravy a specializujeme se také na přepravu nebezpečných nákladů podle ADR. S našimi moderními vozidly a školenými řidiči jsme schopni zajistit bezpečnou a spolehlivou přepravu různých druhů nebezpečných nákladů. Naše společnost je certifikována pro přepravu nebezpečných nákladů a dodržuje přísná bezpečnostní pravidla stanovená Mezinárodní dohodou o přepravě nebezpečných věcí po silnici (ADR). Naši řidiči mají dlouholeté zkušenosti v přepravě nebezpečných nákladů a jsou zárukou dodržování co nejvyšší úrovně bezpečnosti.

Nabízíme kompletní služby v oblasti kamionové přepravy ADR, včetně plánování trasy,  zajištění správných označení a štítků, řízení administrativy a samozřejmě přepravu nákladu samotného. Naši odborníci v oblasti přepravy nebezpečných nákladů se postarají o všechny detaily, abychom zajistili bezproblémový průběh přepravy.

Spolupracujeme s řadou firem a organizací, které se zabývají nebezpečnými materiály a zajišťujeme přepravu nebezpečných nákladů pro zákazníky v různých odvětvích. Od chemického a plynárenského průmyslu až po přepravu olejů, dokážeme zajistit přepravu vašeho nebezpečného nákladu tam, kde ho potřebujete.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu nebezpečných nákladů, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme s vašimi požadavky na kamionovou přepravu ADR. Jsme připraveni vám poskytnout nezbytné informace a poradit vám s vašimi otázkami týkajícími se přepravy nebezpečných věcí.

Jsme přesvědčeni, že díky našim zkušenostem v oblasti kamionové přepravy ADR vám poskytneme klid a jistotu, že váš nebezpečný náklad bude doručen bezpečně a včas. Spolupráce s námi vám také ušetří čas a energii, protože se postaráme o všechny potřebné úkony související s přepravou nebezpečných nákladů.

Máme k dispozici moderní vozový park, který splňuje přísné normy a předpisy pro přepravu nebezpečných nákladů. Naše vozidla jsou vybavena systémem pro monitorováním polohy, můžete tak v reálném čase sledovat pohyb vašeho nákladu. Navíc jsou naše vozidla pravidelně kontrolována a udržována v optimálním technickém stavu, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

S naší společností můžete mít jistotu, že váš nebezpečný náklad bude přepraven bezpečně, spolehlivě a s profesionálním přístupem.

Další služby

Doprovod

Přeprava strojů

Nadměrná přeprava