Nadměrná přeprava

Nadměrná přeprava

Hledáte spolehlivého dopravce pro přepravu vašeho nadrozměrného nákladu? Naše přepravní společnost se specializuje na přepravu nadrozměrných nákladů a poskytuje kompletní služby v této oblasti. 

Naše flotila nákladních vozidel disponuje nízkoložnými a teleskopickými návěsy, které umožňují přizpůsobit se velikosti a tvaru nákladu. S našimi speciálními vozidly a profesionálními řidiči jsme schopni přepravit jakýkoli náklad na místo určení s nejvyšší možnou bezpečností a kvalitou. Máme velké zkušenosti s náročnými přepravami a tým našich řidičů je vyškolen tak, aby řešil jakékoli problémy, které by se mohly vyskytnout během přepravy.

Máme k dispozici moderní vozidla s vysokou nosností a vybavení pro přepravu velkých a těžkých nákladů. Naše vozidla jsou také vybavena nejmodernější technologií pro sledování polohy, takže polohu vašeho nákladu můžete sledovat v reálném čase.

Jsme si vědomi, že přeprava nadrozměrných nákladů vyžaduje zvláštní pozornost a odbornost. Proto máme pro každý náklad individuální přístup a přizpůsobujeme se potřebám našich zákazníků. Naše zkušenosti a odborné znalosti v oblasti přepravy nadrozměrných nákladů nám umožňují nabídnout nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Věříme, že kvalitní služby jsou klíčem k úspěšné spolupráci s našimi zákazníky. Proto se snažíme neustále zlepšovat a inovovat naše služby, abychom dokázali splnit všechny požadavky a potřeby našich zákazníků. S naší společností můžete mít jistotu, že váš nadrozměrný náklad bude přepraven bezpečně, spolehlivě a s profesionálním přístupem.

Nabízíme kompletní logistické řešení pro přepravu vašeho nadrozměrného nákladu, včetně přípravy nákladu k přepravě, plánování trasy, získání potřebných povolení a sestavení nezbytné dokumentace. S námi máte jistotu, že se vaše přeprava nadrozměrného nákladu stane jednoduchou a bezproblémovou záležitostí.

Další služby

Doprovod

Přeprava strojů

ADR